znajdź projektanta

Web Designer

Dodano: 2014-09-26 | Poznań | Tonikstudio

Jesteśmy małym studiem projektowym o ugruntowanej pozycji na rynku. Zajmujemy się identyfikacją wizualną, projektowaniem i wdrażaniem serwisów internetowych, oraz bieżącą obsługą klientów (Digital i BTL). Pracujemy w nowoczesnym biurze w centrum Poznania, w luźnej atmosferze, bez nadgodzin i zbędnych ciśnień. Szukamy web designera pasjonującego się projektowaniem wysokiej jakości grafiki na potrzeby internetu od buttonów do dużych serwisów. Jeśli potrafisz czytać w myślach użytkowników i oferować im najbardziej użyteczne rozwiązania, które dodatkowo zrealizują cele klienta. Jeśli wielbisz przywiązanie do detali, posiadasz wrodzony perfekcjonizm, nieskończoną motywację i chęć tworzenia najwyższej jakości interfejsów – pisz na praca@tonik.pl
Zakres obowiązków:
• Projektowanie serwisów i aplikacji internetowych o zróżnicowanym poziomie
skomplikowania na podstawie dostarczonych briefów i/lub schematów
blokowych
• Bieżąca obsługa graficzna klientów - landing page, bannery, billboardy,
citylighty, mailingi, rozwój serwisów.

Wymagania:
• Doświadczenie w projektowaniu na potrzeby internetu, poparte portfolio.
• Bardzo dobra znajomość Adobe Photoshop lub Sketch pod kątem projektowania.
• Wiedza z zakresu architektury informacji, user experience, funkcjonalności stron internetowych, typografii, teorii kolorów,
• Sumienność, samodzielność i terminowość wykonywanej pracy.
• Znajomość możliwości i ograniczeń HTML/CSS.
• Silna chęć rozwoju, poszerzania zakresu umiejętności i podnoszenia jakości wykonywanych projektów.
• Dbałość o detal, jakość i funkcjonalność niezależnie od wielkości projektu.
• Znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym w mowie i piśmie (akcent Borata jest ok… )

Dodatkowym atutem będą:
• Doświadczenie w opracowywaniu funkcjonalności serwisów, architektury informacji, schematów blokowych.
• Doświadczenie w projektowaniu serwisów i aplikacji na urządzenia mobilne.
• Doświadczenie w projektowaniu materiałów drukowanych BTL.
• Doświadczenie w projektowaniu logo i identyfikacji wizualnej.
• Znajomość Adobe Illustrator, Axure, InDesign, After Efects.
• Znajomość trendów i nowości w web design.
• Doświadczenie w pracy w środowisku MAC OS

Oferujemy
• Umowę o pracę na pełen etat, bez nadgodzin – serio pracujesz 8h dziennie.
• Wynagrodzenie 3000-4000 zł netto (uzależnione od twoich umiejętności).
• Możliwość dostosowania godzin pracy, oraz wykonywania części pracy zdalnie.
• Zachętę do rozwoju i podnoszenia umiejętności poprzez dofinansowanie szkoleń i konferencji, pomoc doświadczonych projektantów, udostępnianie i zakup specjalistycznych publikacji branżowych.
• Miłą atmosferę, ładne biuro i rewelacyjną kawę.
Prosimy o dopisanie klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 27.08.1997r. Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 923 ze zm."