znajdź projektanta

Jak wdrażać projekt?

10 / 10


12 / 10 / 2016

AgileByExample

Warszawa

Czy wiecie czym jest Agile i jak prowadzić projekty, które przekazujecie do implementacji informatycznej?
Czy wiecie, że nie zawsze warto namawiać klienta na szeroko zakrojony projekt i ustalać na początku szczegółowo jego wszystkie założenia?

Agile, czyli jedna z metodyk zwinnych wykorzystywanych do zarządzania przede wszystkim projektami informatycznymi mówi, że warto budować na początku rzeczy małe, na ich podstawie weryfikować założenia, czasami zawracać i zaczynać od nowa. Im szybciej grafik, programista czy klient dojdą do wniosku, że projekt idzie w złym kierunku, tym mniej bolesne będą konsekwencje błędnych początkowych założeń. Większość grafików lubi zaprojektować projekt całościowo i przekazać go do implementacji; większość osób ocenia projekt informatyczny dopiero na końcu i liczy, że to w tym miejscu dokona niezbędnej korekty. Ale zmiany w zaawansowanym projekcie informatycznym to zupełnie inny zakres prac, inna czasochłonność w porównaniu z korektą naniesioną w programie graficznym. Jeśli okaże się, że projekt na końcu nie spełnia oczekiwań, że trudno się w nim odnaleźć, że odbiorca nie rozumie decyzji projektowych czy interfejsu, to często ze względu na brak czasu i budżetu nie możemy już tego naprawić.

Agile uczy jak prowadzić projekt małymi krokami, by dojść tam, gdzie chcemy. Konferencja AgileByExample zaczyna się już 10 października i jest to już 6. edycja tego wydarzenia. ABE zakwalifikowała się do 10 najlepszych konferencji Agile na świecie, w tym roku zgromadziła światowe gwiazdy sceny agilowej (Jurgen Apello, Henrik Kniberg oraz Brian Marick). Pierwszy dzień konferencji to warsztaty – każdy wybiera dwie półdniowe sesje na rozgrzewkę. Kolejne dwa dni to ogromna dawka prezentacji, networkingu i inspiracji.


Organizator konferencji: Superskrypt
Oprawa graficzna konferencji: Emilka Bojańczyk, Aga Prus / Superskrypt
Font ABE: Emilka Bojańczyk, Stéphane Borel / Superskrypt

10-12 października 2016
Centrum Konferencyjne Zielna, 
Zielna 37B, Świętokrzyska Metro Station Warszawa
Multikino Ursynów, Al. KEN 60, Imielin Metro Station, Warszawa

Wstęp płatny
Dla członków / czytelników / fanów STGU przygotowany został specjalny kod rabatowy na 10% ceny zamówienia.
W formularzu zamówienia wystarczy wybrać hasło STGU.


Więcej informacji

^ Wróć na górę