znajdź projektanta

INCO Architects

INCO Architects to istniejąca od ponad 20 lat gliwicka pracownia, specjalizująca się w kompleksowej realizacji projektów architektoniczno-budowlanych.

W rozmowach z klientem przewijały się takie pojęcia i sformułowania jak: prostota w myśleniu i działaniu, klarowność, minimalizm, architekt jako twórca uniwersalny, czy artysta-rzemieślnik. Dlatego głównym celem stało się zaprojektowanie identyfikacji nienarzucającej się, takiej która nie będzie sama siebie stawiać w centrum uwagi, która nie będzie "krzyczeć",
ale zostanie odpowiednim tłem i będzie podkreślać charakter studia, tego jak studio pracuje i jakie ma podejście do architektury.

Symbol INCO wynika wprost z samej nazwy pracowni; są to litery I,N,C,O wpisane w kwadrat. Jedynym wyraźnym zabiegiem jest modyfikacja litery "N", która ma sie dyskretnie odnosić do najbardziej podstawowego skojarzenia - domu.

Zakres: logo, identyfikacja wizualna, materiały drukowane, strona internetowa (w trakcie realizacji)

Jesteśmy niezależnym studiem brandingowym. Pracujemy w szerokim zakresie projektowania graficznego od strategii komunikacji, identyfikacji wizualnych przez strony internetowe po projekty publikacji i opakowań. Ściśle współpracujemy z naszymi klientami. Pomagamy im opowiadać ich historie oraz tworzyć wyraziste i autentyczne marki.^ Wróć na górę